facebook
Logo firmy
email: yogakundalini@op.pl | tel. +48 668 240 187

O mnie

Marcin Kubat / Tarath Nam Singh


Jestem absolwentem Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej kierunek Turystyka i Rekreacja.

Od ponad 12 lat rozwijam swoje zainteresowania szeroko pojętym rozwojem osobisto-duchowym.

Uczestniczyłem w wielu kursach i warsztatach medytacyjnych m.in.: Osho, Vipassana, Reiki. Ukończyłem międzynarodowy kurs nauczycielski Jogi Kundalini Ery Wodnika według przekazu Yogi Bhajana.

Moimi nauczycielami byli Hari Dev, Satya Singh i Sarab Jot.

W 2014r. poszerzałem swoja wiedzę oraz techniki medytacyjne u boku mistrza Pujya Swamiji w Ashramie Parmarth Niketan w mieście Rishikesh w Północnych Indiach. W 2014r. ukończyłem również kurs czeladniczy w zawodzie Bioenergoterapeuta. Moim nauczycielem i mentorem był mistrz Bioterapii, Radiestezji Henryk Wielgosz. Od ponad 6 lat regularnie prowadzę zajęcia Jogi Kundalini, więc jeśli chcesz poznać wspaniałą technikę zapraszam do mnie na zajęcia.

Jestem wdzięczny losowi, że mogłem spotkać na swojej drodze tylu wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi stać się silną i mocną osobą żyjącą tu
i teraz. Uwielbiam piesze wędrówki górskie, narty i podróże, a Joga Kundalini jest moją największą pasją. Cieszę się, że mogę robić w życiu to co kocham i zarazem to co sprawia mi największą przyjemność. Prywatnie jestem mężem oraz ojcem wspaniałej córki.