facebook
Logo firmy
email: yogakundalini@op.pl | tel. +48 668 240 187

O mnie

Marcin Kubat / Tarath Nam Singh


Jestem absolwentem Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej kierunek Turystyka i Rekreacja.

Od ponad 12 lat rozwijam swoje zainteresowania szeroko pojętym rozwojem osobisto-duchowym.

Uczestniczyłem w wielu kursach i warsztatach medytacyjnych m.in.: Osho, Vipassana, Reiki. Ukończyłem międzynarodowy kurs nauczycielski Jogi Kundalini Ery Wodnika według przekazu Yogi Bhajana.

Moimi nauczycielami byli Hari Dev, Satya Singh i Sarab Jot.

W 2014r. poszerzałem swoja wiedzę oraz techniki medytacyjne w Ashramie Parmarth Niketan w mieście Rishikesh w Północnych Indiach. W 2014r. ukończyłem również kurs czeladniczy w zawodzie Bioenergoterapeuta. Moim nauczycielem i mentorem był mistrz Bioterapii, Radiestezji Henryk Wielgosz. Od ponad 7 lat regularnie prowadzę zajęcia Jogi Kundalini, więc jeśli chcesz poznać wspaniałą technikę zapraszam do mnie na zajęcia.

Jestem rekomendowanym nauczycielm jogi kundalini w Polsce przez 3HO Foundation wiecej informacji na stronie www.3ho.pl

Jestem wdzięczny losowi, że mogłem spotkać na swojej drodze tylu wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi stać się silną i mocną osobą żyjącą tu
i teraz. Uwielbiam piesze wędrówki górskie, narty i podróże, a Joga Kundalini jest moją największą pasją. Cieszę się, że mogę robić w życiu to co kocham i zarazem to co sprawia mi największą przyjemność. Prywatnie jestem mężem oraz ojcem córki i syna.